16.10.2019

Rusza III. edycja programu ochotniczego przeszkolenia wojskowego studentów „LEGIA AKADEMICKA”


Drodzy Studenci,

Od początku nowego roku akademickiego 2019/2020 rusza kolejna, III. już edycja programu ochotniczego przeszkolenia wojskowego studentów w ramach „Legii Akademickiej”. AGH rozpoczyna nabór studentów zainteresowanych udziałem w projekcie.

Zapraszamy na spotkanie informacyjne, które odbędzie się w dniu 4 listopada br. o godz. 14:00 w sali audytoryjnej Centrum Dydaktyki AGH (paw. U-2).

Aby zgłosić się do programu należy uzupełnić wniosek o powołanie do odbycia przeszkolenia wojskowego (część teoretyczna) oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych i złożyć go podczas spotkania informacyjnego lub w sekretariacie Kanclerza (paw. C1, pokój nr 13) do dnia 29 listopada br. do godz. 14:00.

LEGIA AKADEMICKA to program skierowany do wszystkich studentów studiów I i II stopnia, dziennych i zaocznych, kobiet i mężczyzn, dla osób odważnych, chcących przeżyć przygodę swojego życia, zdobyć niepowtarzalne doświadczenia i unikalne umiejętności, ukształtować swój charakter i wykuć hart ducha, wyrobić pewność siebie (szczególnie w sytuacjach kryzysowych), zgłębić arkana żołnierskiego rzemiosła, które przydadzą się zarówno w codziennym życiu, jak i w przyszłej pracy zawodowej -  kto wie, być może również w mundurze wojskowym...

Zainteresowanych zachęcamy również do odwiedzenia oficjalnej strony internetowej Legii https://legiaakademicka.wp.mil.pl/  oraz strony FB https://www.facebook.com/LegiaAkademickaMON/